Vítejte na prahu změny

Pomohu vám najít cestu k životu, jaký chcete. Tel.: +420 733535501

HLEDÁTE ČLOVĚKA, KTERÝ VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT? NAJDETE HO V ZRCADLE.
ŠTĚSTÍ JE OTÁZKOU PRIORIT! CO JE VAŠÍ PRIORITOU?
TO, CO BYSTE “MĚLI” nebo TO, CO DOOPRAVDY CHCETE?

Jakákoliv nerovnováha se někde projeví. Nespokojeností či nemocí. Vede nás ke změně, růstu, rozvoji. Náročné (nebo žádné) vztahy, nemoci naše nebo našich dětí, ztráta energie, chuti do života, životního směru, rezignace, deprese, závislosti. Většina “problémů” pramení ze strachu být zcela sám sebou. Z nedostatečné sebedůvěry. Z nepříjemných zkušeností a strachu z jejich opakování. Z jednání na základě generačních vzorců. Z pohodlnosti nebo nedostatku síly něco změnit.


Donutil by Vás někdo sníst jídlo, na které nemáte chuť? Ale v ubíjející situaci dobrovolně zůstáváte? Proč?

Možná jste uvěřili, že je to tak “správně”. Možná si vůbec neuvědomujete, že lze žít i jinak. A pokud ano, možná nevíte jak nebo máte strach to zkusit. Vaše současná “jistota”, ať je jakkoliv nepříjemná, je přece jen pořád jistota. A  možná za ni platíte nespokojeností a někdy i ne-mocí.


Přestaňte dělat, co Vám škodí! Dělejte, co Vám prospívá!
Vybírejte si, s kým, kdy, kde a co budete dělat. Život je pestrá hostina…

Někdy je těžké se v sobě vyznat a zjistit, co že to vlastně doopravdy chci. A proto je tu pro Vás kouč, který Vám pomůže se ve svých „chutích“ zorientovat . Pochopit, co je pro Vás důležité, zbavit se strachu z neznámého a naučit se převzít odpovědnost za všechna svá rozhodnutí.


Když nevíte, jak opravit pračku, zavoláte opraváře.
Co uděláte, když si nevíte rady sami se sebou…?

Pomohu Vám prohlédnout souvislosti Vašeho života. Najít úlevu v těžké situaci. Zjistit, co vlastně chcete a jak to můžete získat. Najít odpovědi na otázky. Uvědomit si svoji jedinečnost a schopnost tvořit svůj život v každém okamžiku. Převzít zodpovědnost za svá rozhodnutí a s radostí jít změnám vstříc.


Nejistotu střídá klid. Co chcete, to si zasloužíte mít. Život vás bude bavit!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial