Recenze

Lucie Brožová

Milá Věruško, moc Ti děkuji za to, že jsi mi pomohla vydat se na cestu osobního rozvoje. Tvojí zásluhou jsem se začala na různé oblasti života dívat jiným úhlem pohledu. Ukázala jsi mi, že každý z nás je zodpovědný za svůj život a jestli jej prožije ve štěstí a lásce záleží jen na něm. Poskytuješ mi oporu a dodáváš odvahu udělat další kroky. Díky Tobě se mi po dlouhé době podařilo nalézt vnitřní klid a projasnila jsi mé dny, doslova jsi mě "nakazila" svým optimismem a pozitivní energií. S láskou a vděčnost

Eva Jeníková

Velmi profesionální a zároveň lidský přístup paní Věrky mi pomohl uvědomit si, že jsem ochotna změnit staré vzorce myšlení a posunout se vpřed. Moc děkuji. 

Mirka Bartošová

Velice kreativní žena plná schopností vcítění se do problémů druhých a schopností vedoucích k nastolení harmonie ve vztahu sama k sobě.

Markéta musilová

Čas strávený s Vámi se nesl ve velmi příjemném duchu, dokázala jste odkrýt věci, které opravdu k řešení jsou a věcně (rozumně a i s humorem) se mnou o nich bavit, aniž bych si připadala jako o výslechu nebo nějak jinak nekomfortně. Máte v sobě jiskru a empatii, která zapřičiňuje že se vám lidé dokáží otevřít, mají pocit, že jim skutečně nasloucháte a ve výsledku je dokážete i zenergizovat.

Lucie turková

Věra je empatická osobnost, která dokáže svoje klienty motivovat a pomáhat jim nalézt klíč k řešení jejich situací. Je zdrojem silné pozitivní a příjemné energie. Hlavně oceňuji její nehodnotící přístup a schopnost naslouchat druhým lidem. Díky její pomoci jsem si v hlavě srovnala mnoho věcí. Přehodnotila jsem svůj pohled na život a hodně jsem toho změnila. Děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů a především spokojených klientů.

Alena kratochvílová

Milá Věro, ráda bych Vám poděkovala za to, že jste mi ukázala mou cestu, kudy mám dál jít. Jen díky Vám jsem změnila směr a dívám se na svět jinak než dřív. A nejen na svět, ale i na sebe. Dodala jste mi více sebevědomí, ukázala mi, že se nemohu dívat jen na okolí, ale i na sebe a že mám o sebe pečovat a více si věřit. Už nechodím ze skloněnou hlavou, věřím si a jsem mnohem silnější osobnost než před tím . Děkuji.

Hana Unzeitigová

Naše schůzky jsou pro mě výjimečné. Proběhlo mezi námi tolik informací a dění metodou akce reakce, že přesto, že jsme spolu trávily přes dvě hodiny, mi přišlo, že to není ani hodina a hlavně, že bychom mohly povídat klidně další hodiny. Vnímám a jsem velmi vděčná za Vaši empatii, nepřetržitou pozornost a vnímavost, kterou mi věnujete nejen slovem, ale všemi reakcemi a celou svou bytostí. Mohu se Vám zcela otevřít, je to tak uvolňující a zároveń i nabíjející, člověk má chvílemi pocit, že by s Vámi zvládl COKOLIV na světě. Líbí se mi i okamžiky, kdy Vás rozesměji nebo ,,vybuchneme" smíchem společně. Naše sezení ve mně zanechalo osvobozující pocit, ale i hluboké emoce, dodalo pozitvní náboj a motivaci, navodilo pocit klidu a smíření se se vším, co je a bude, ale i těšení se na vše hezké, co přijde. Hana Unzeitigov

Zdeněk Papoušek

Koučka Věra mi otevřela oči. Začal jsem v životě jinak přemýšlet, uvědomil jsem si, že je vše v mé hlavě, že mohu být čímkoli. Že věci, které se mi dějí, jsem si přitáhl svými myšlenkami. Naučila mě vidět v druhých více dobra, myslet převážně pozitivně a více si věřit. Život se mi změnil, vyměnil jsem práci, uspořádal život, jsem šťastnější a vyrovnanější. Vnímám ji jako osobu, která se dokáže vcítit do druhých a jako bojovnici za otevřenost a pravdu, kdykoli připravenou každému pomoci. Děkuji,

zdeněk jaroš

Každé setkání s Věrou je pro mě inspirující a povznášející. Dává a vrací mi radost z práce a uvědomění si vlastního já. Děkuji!

Michaela Rosslerová

Spokojenost se sezením – 0-10…..... 11 Která část pro Vás byla nejpřínosnější? Část, kdy jsem měla opakovaně „číslovat“ své touhy a plány. Jaká je Vaše nejsilnější myšlenka, kterou si ze sezení odnášíte? Štěstí docílím tím, že budu naplno sama sebou. K čemu Vás sezení inspirovalo? K tomu, abych se zaměřila více na SVÉ pocity. M. R.

bára vašutová

Vaše práce má nevyčíslitelnou cenu, dávate lásku a naději těm, co téměř přestali věřit. Bára Vašutová

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial