KOUČINK [OLD]

Pomohu vám najít cestu k životu, jaký chcete. Tel.: +420 776 733 959

KOUČINK - CESTA KE ZMĚNĚ

životu s úsměvem a naplno

Jak nejlépe budu umět. Pracuji celostně a intuitivně. Každý člověk přichází se specifickým tématem, z nichž většina má jedno klíčové řešení – BÝT SÁM SEBOU A LASKAVÝ V PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU.

Když se při chůzi k cíli budete otáčet, půjdete pomalu a možná zakopnete. Když neřeknete NE, tam kde ho “hrozně” říci chcete, nebude dobře vám ani těm okolo. Když se na svět budete mračit a potichu či nahlas “nadávat” – zrcadlo světa směle odpoví.

Seznámíme se s Vaším pravým já. S lehkostí, která je vám vlastní. Naučím vás pár nových věci a pomohu si vzpomenout na ty, na které jste po cestě zapomněli… Jste lásky hodní a nevinní a můžete být čímkoliv chcete. 

LÁSKA, DŮVĚRA, RESPEKT, TOLERANCE

Zdroj radosti. Neharmonické pak trápení a často překážkou jakéhokoliv pokroku. Naštvaní na druhé, sebe nebo celý svět? V takové půdě dá se těžko kvést. Pochopte, proč se vám to děje. Uzdravte své vnitřní já. Pojďte se milovat, smát a spolupracovat.

CO NÁM TĚLO ŘÍKÁ, PSYCHOSOMATIKA HROU

Ne-moc je komunikačním kanálem duše s tělem. Máte-li problém se svým fyzičnem, někde strádáte na duši. Nemůžete to strávit, zkousnout, máte toho plnou hlavu, nejradši byste do toho kopli… atd. Jak uvnitř, tak navenek. Dejte si pauzu a pojďte se do sebe podívat.

SMĚR, MOTIVACE, SEBEREALIZACE, DRIVE

Objevení talentu a jeho rozvíjení. Odvaha ke změně a seberealizaci. Když děláme, co nás baví a naplňuje, přestaneme potřebovat, aby nás bavili a naplňovali druzí. Prací se naplníme sami a pak tu radost s nimi sdílíme.

INFORMACE, INSPIRACE, DUCHOVNÍ RŮST

Zdraví, radost, pohoda, harmonie. Nezáleží, na tom, co se děje kolem, ale jak jsme na tom uvnitř. Ať vítr fičí, vlnobití bije. I prudkou bouři ustojíme… a můžem se z ní radovat….

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial